JK, 16. května 2016 13:55

Jenám líto, ale sakura stojící v rohu budov D a C  (hned za vchodem D - dvůr) nepřežije rekonstrukci. Ještě před necelým měsícem jsem v dobré víře odpovídal na dotazy o jejím osudu zcela rozhodně, a to tak, že sakura zůstane na svém místě, ale po seznámemí se se všemi argumenty a posouzení všech možných scénářů jsme se nakonec v pracovní skupině FF velmi neradi dohodli, že přistoupíme k radikálnímu řešení, tj. odstranění stromu (a samozřejmě ve finále nahrazanému novou výsadbou podle plánu sadových úprav, jak je vypracoval architekt a doporučili zahradníci). Stejný osud potká i smrky pouze o rok později, neboť požadujeme po dodavateli stavby, aby je ponechal co nejdéle jako součast ochranné clony před stavebním ruchem. Nicméně nejpozději na jaře 2018 také ustoupí novým sadovým úpravám a výsadbě nových stromů.

Po diskusi o barevném provedení podlah a interiéru jsme se dohodli na
- tom, že dáme na doporučení architektů
- budeme sledovat návaznost na provedení v projektu CARLA (budova B2)
- rozlišíme prostory chodeb, učeben a pracoven barvou podlah
- nábytek bude barevně stejný pro všechny vybavované místnosti, ve všech učebnách stejně barevné sedáky židlí, pouze u speciálních poslucháren jiný typ/barva židlí se stolkem
- barevné a typové řešení čítárny navrhne architekt a předloží k projednán.


Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.