JK, 20. dubna 2016 13:22

Pro ty, kteří získají s rekonstrukcí i nový nábytek, je určena tato zpráva. Bude možné si zvolit typ skříní, kterými budou vybaveny pracovny, zde najdete popsané možnosti a obrázky.

skříně - ve spodní částí s plnými dvířky a v horní částí volitelné (otevřená, skleněná dvířka, plná dvířka). Na skříň bude možné ještě použít nástavbu modulu a využít maximálně prostor až do stropu (v. 2600 mm).

Pro skříň se nabízí dvě řešení a to především co do výškového členění. Zasílám klasické řešení - spodní díl v.800 a horní díl cca 1200 mm (ve skříni máme 5 polic na šanony) a řešení méně typické kdy spodní i horní dím mají shodně cca 1100 mm (6 polic na šanony). Nástavec v obou případech poskytne prostor pro 1 řadu šanonů. 

Členění 800+1200mm je klasické - běžné u většiny výrobců - cenově bude přijatelnější než varianta 1100 + 1100 mm.

 Šatní kancelářská skříň do niky budě š.1050 mm s levou policovou částí a pravou na šaty, ale i zde bude vrtání na police (v případě potřeby polic).


Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.