JK, 1. července 2016 9:19

Otevírání obálek s nabídkami na generálního dodavatele stavby je posunuto z 20. 7. na 1. 8. Důvodem je doplnění dodatečných informací na vyžádání.

Nečeká se se založenýma rukama, specifikují se poslední detaily projektu interiéru - jen pro vaši představu - třeba výška pracovního stolu. Na to jsou samozřemě normy a nařízení vlády a je třeba zvážit pro jakou činnost bude stůl používán, pod některé stoly by měl mít možnost dostat se uživatel na vozíku, některé stoly by měly být skládací a současně chceme minimalizovat množství rozdílných typů a přitom nediskriminovat žádného otenciálního výrobce či dodavatele a samozřejmě se ve specifikacích vyhnout všem konkrétním jménům firem a obchodníků…

Budova Gorkého 13, do které se bude stěhovat děkanát, je už v poslední fázi úprav (malíři, koberce), takže stěhování by mohlo proběhnout podle plánu a bude-li dodavatel vybrán bez průtahů, nic by nemělo bránit předání stavby.  Ano, používám raději kondicionál, protože se stále řeší některé administrativní a právní záležitosti, jejichž výsledek by mohl celou akci ovlinit.


Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.